Fórummal kapcsolatos észrevételek

Jugis Modo Utopia - általános információk
Nyilvános fórum, regisztráció nélkül csak olvasható!

Moderátor: Mermalior

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

HozzászólásSzerző: Mequron » 2008.04.23. 15:39

Nálam sem látszik! Csodálkoztam is, hogy mi a fene van... :)
Mequron
 

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

HozzászólásSzerző: dracho » 2008.04.25. 12:08

Ragna írta:AcidTech vagy miarák témában (ami a Destinynek is van) nincs quote, edit gomb a hozzászólásoknál. WTF? Csak nekem nincs?



en arrowt hasznalok abban van :) egyebkent manualisan tutter belehet rakni :)
ha gondoljatok atrakom az alap skint masra amiveb van..
---
If you need a MinMat'r friend with huge firepower, just call me ;)
http://eve-files.com/sig/Drachomir
dracho
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2008.04.11. 06:39
Tartózkodási hely: budapest

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

HozzászólásSzerző: Ragna » 2008.04.28. 15:50

Khm, nos...
Mivel Dracho nekem mutatta meg először a fórumot és én kezdtem el farigcsálni, Mermalior pedig a JMU CEO-ja így most mi ketten vagyunk moderátorok a fórumon.

Ez így alakult ki de nem szükségszerű így lennie vagy maradnia. Szóval mindenki forduljon magába és ha úgy gondolja hogy moderátor akar lenni, tőlem aztán ... 8-) Mermalior jóváhagyja "oszt jóvan" :!:
Ragna
 

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

HozzászólásSzerző: dracho » 2008.04.28. 22:04

egyebkent jobban megneztem nemely temakban meg arrowban sincs a varazsgomb uh lehet forum temanal kell valamit keresgelni :) moderatorok


hajra hajra :ugeek: :arrow: :mrgreen: :arrow: :o
---
If you need a MinMat'r friend with huge firepower, just call me ;)
http://eve-files.com/sig/Drachomir
dracho
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2008.04.11. 06:39
Tartózkodási hely: budapest

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

HozzászólásSzerző: Axsys » 2008.04.29. 14:32

Skacok légyszi hegesszétek össze a black box blue skint, ez tetszik a legjobban csak épp nincsenek gombok [Post, Reply stb.]
Thx.
Axsys
 

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

HozzászólásSzerző: Ragna » 2008.04.29. 15:44

Ragna írta:AcidTech vagy miarák témában (ami a Destinynek is van) nincs quote, edit gomb a hozzászólásoknál. WTF? Csak nekem nincs?


Ide kacsints Dracho-boy: http://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?f=74&t=569339&start=105#p3965375
A két image-t át kellene mozgatni szerintem ... Vagymi.
Ragna
 

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

HozzászólásSzerző: Ragna » 2008.04.29. 21:11

Ragna írta:AcidTech vagy miarák témában (ami a Destinynek is van) nincs quote, edit gomb a hozzászólásoknál. WTF? Csak nekem nincs?


Probléma áthidalva. Magyar nyelvben nincs, angolban van.
Ragna
 

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

HozzászólásSzerző: Axsys » 2008.04.30. 05:54

Na, énis átállítottam ideiglenesen Ínglisre mert ott mindeng gombvan az imádott black box blu ban is :P [thx Ragna]
A JMU Fórum rész mindig ugyanazzal a skinnel jelenik meg [mind1 melyiket állítom be], kicsit zavaró, nem lehetne ezt megszűntetni?
Axsys
 

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

HozzászólásSzerző: Ragna » 2008.04.30. 08:02

Axsys írta:A JMU Fórum rész mindig ugyanazzal a skinnel jelenik meg [mind1 melyiket állítom be], kicsit zavaró, nem lehetne ezt megszűntetni?


Nézz utána és közöld a megoldást.
Ragna
 

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

HozzászólásSzerző: Axsys » 2008.04.30. 17:15

Igen, így kell valakit finoman elküldeni a picsbe :)
Megnéztem a beállításokat miután megnyitott a fórumnak ezt a részét és akkor egyből átváltott a beállítot skinre [mármint az a panel] de ha utána visszajöttem ide megint a default skin lett.
Nemértek valami sokat a fórumokhoz főleg a fórummotorhoz meg a belső szerkezethez, így csak laikusként arra tudok gondolni, hogy ehhez a részhez külön fájlok vannak rendelve, vagyis csak a default skint olvassa be.
De ha sok hülyeséget írtam aminek nincs értelme osszatok le és aztis odaírhatjátok hogy misem tudjuk 8-)

Ui.: A többi részen a skinek rendben vannak angol nyelvbeállítások mellet, gondolom meglehetne azt csinálni, hogy az angol szöveget tartalmazó mappába bemásolnánk a magyart, így magyar lenne, de lehet ezis nagy hülyeség. Amúgy semmi bajom az angollal, nekem ígys megfelel.

----SzerK----
Arra jutottam, hogy ez a default skin miatt van, mivel ezt a rész mindenki látja, még a nem reggelt emberek is, tehát ez a rész mindig a def. skinnel fog megjelenni [szerintem]. Mondjuk azt nemértem, hogyha már belogolsz a fórumra akkor miért nem mutatja a beállított skinnel az egészet, az lenne a logikus.
Axsys
 

ElőzőKövetkező

Vissza: JMU Publikus Fórum

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron